Etiketler: Ucuz Dikey form doldurma sıvı paketleme makinesi pompa, Yüksek Kalite Dikey form doldurma sıvı paketleme makinesi pompa, Çin Pompalar Tedarikçiler.

₺25 014.56
 • Stokta var
 • m38469


 • Standart veya Standart olmayan: Standart
 • basınç: Yüksek Basınçlı
 • yakıt: dizel
 • teori: Elektromanyetik Pompa
 • Model Numarası: DXD
 • yapı: Dişli Pompa
 • kullanım: petrol
 • güç: havalı
 • uygulama: Ölçümleme

0-1000g Granual/Volumetrik Kupası Filler ile toz torba paketleme makinesi modeli: DXD-280C/DXD-450C kullanımı: bu makine gıda için uygun kimyasal, ilaç, baharat tozu, granül ve ince parçacık ambalaj; ambalaj süt tozu için uygundur, fasulye süt tozu, şeker granül, buğday tozu, dessicant ve böylece; karakteristik: bu tam otomatik poşet oluşturan sürecinde yürütmek, dolum ve mühürleme, ekleyebilirsiniz ayrıca tarih ve parti numarası baskı cihazı, gaz-flushing cihaz, yumruk (bir delik poşet asılı için ürünü görüntülemek için). dokunmatik ekran paneli frekans kontrolü motor hız mikro bilgisayar denetleyici kullanarak ve fotoelektrik anahtarı pozisyon motoru Adım, ayarlamak kolay uzunluğu, tam çanta yapma. ölçüm fincan kullanarak döndürmek, düşük hacim hata, daha doğru ölçüm. sessiz çalışma gürültü. sızdırmazlık sıkı, önlemek kaçak veya nemli olsun. Film besleme tutam mekanizması, film biraz statik ile de kullanılabilir. ambalaj hızı için geniş menzilli kontrolü. sayısal kontrol kesici eklenebilir, bu set 2-99 torba (çanta bağlı) otomatik sayım ve sonra kesim. zaman rulo film sonu olduğunu, makine otomatik olarak durdurulacaktır. It can otomatik arıza tespit. İsteğe bağlı cihaz: n Tarih ve toplu yazıcı n Gaz-kızarma cihazı n açılış Kolay gözyaşı n Sayısal kontrol kesici teknik parametre:
0-1000 ml sıvı torba dolum mühürleme ve paketleme makinesi ile pompa modeli: DXD-280L/DXD-450L kullanımı: bu makine ambalaj gıda için uygun, kimyasal, ilaç, çeşniler, günlük ihtiyaçlar ve diğer sıvı malzemeler. ketçap poşet gibi, miso çorbası, sos, yağ, içecek, yoğurt, şampuan, el dezenfektanı. karakter: bu tam otomatik poşet oluşturan sürecinde yürütmek, malzeme-dolum, taraf-mühürleme, poşet kesme ve miktar-sayma. dokunmatik ekran paneli frekans kontrolü motor hız tarih ve parti numarası baskı cihazı eklenebilir. karıştırma sistemi ve ısı koruma sistemi (0-150 derece) eklenebilir. ambalaj ürünleri diş tipi kesme tarafından seçebilirsiniz, makas tipi düz kesim veya bir ile " düz çizgi " çentik kesme. kolay yırtılma ağız cihaz eklenebilir, müşteriler için ambalaj çanta açmak için elverişli. torbaya yumruk eklenebilir. makine temas parçalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir, gıda kalite standardı için uygun. fotoelektrik anahtarı konumlandırma motoru adım, elverişli makine çalışma durmadan uzunluğunu ayarlamak, yüksek hassasiyetli çantası şekillendirme. ambalaj hızı için geniş menzilli kontrolü. akıllı imleç konumlandırma 1-2 torba yerine sabit olabilir. akıllı sıcaklık kontrolü tablo ile mühür, 2 derece içinde sızdırmazlık hata kontrolü. sessiz çalışma gürültü. sızdırmazlık sıkı, önlemek kaçak veya nemli olsun. sayısal kontrol kesici eklenebilir, bu 2-99 torba ayarlayabilirsiniz (Serisi çanta) otomatik sayım ve sonra kesim. zaman rulo film sonu olduğunu, makine otomatik olarak durdurulacaktır. It can otomatik arıza tespit. İsteğe bağlı cihaz: n Tarih ve toplu yazıcı n açılış Kolay gözyaşı n Sayısal kontrol kesici n Karıştırma sistemi n sıcak Tutmak sistemi teknik parametre:
0-1000g toz torbası fililng mühürleme ve burgu dolgu ile paketleme makinesi modeli: DXD-280A/DXD-450A kullanımı: bu makine gıda için uygun kimyasal, ilaç, baharat tozu, granül ve ince parçacık ambalaj; ambalaj süt tozu için uygundur, fasulye süt tozu, susam ezmesi, şeker granül, buğday tozu ve böylece; karakteristik: bu tam otomatik poşet oluşturan sürecinde yürütmek, dolum ve mühürleme, ekleyebilirsiniz ayrıca tarih ve parti numarası baskı cihazı, gaz-flushing cihaz, yumruk (bir delik poşet asılı için ürünü görüntülemek için). dokunmatik ekran paneli frekans kontrolü motor hız ambalaj ürünleri diş tipi kesme tarafından seçebilirsiniz, makas tipi düz kesim veya bir çentik kesme ile. sessiz çalışma gürültü. sızdırmazlık sıkı, önlemek kaçak veya nemli olsun. makine ambalaj filmi uzunluğunu ayarlayabilirsiniz, ağırlık, sıcaklık ve titreşim kademesiz ambalaj hız durmadan onun çalışma, hızla film yerine ve bakım ekipmanları. büyük ölçüde verimliliği artırmak, ambalaj filmi ve malzeme israfını önlemek, maliyet tasarrufu sağlar. fotoelektrik anahtarı pozisyon motoru adım, elverişli uzunluğu ayarlamak, tam çanta yapma. büyük ölçüde ekipman istikrarı geliştirmek, düşük gürültü, elverişli temizlik, bakım maliyetini azaltmak. dijital sıcaklık kontrolü tablo, elverişli sıcaklığını ayarlamak. Film besleme tutam mekanizması, film biraz statik ile de kullanılabilir. ambalaj hızı için geniş menzilli kontrolü. İsteğe bağlı cihaz: n Tarih ve toplu yazıcı n Gaz-kızarma cihazı n açılış Kolay gözyaşı n Sayısal kontrol kesici n Karıştırma sistemi teknik parametre:


 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 188cm x 111cm x 122cm (74.02in x 43.70in x 48.03in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler