Etiketler: Ucuz AD9226 yüksek hızlı AD 12bit çift kanal REKLAM modülü FPGA kontrolü sanal enstrüman geliştirme kurulu, Yüksek Kalite AD9226 yüksek hızlı AD 12bit çift kanal REKLAM modülü FPGA kontrolü sanal enstrüman geliştirme kurulu, Çin Klima Parçaları Tedarikçiler.

₺169.91
  • Stokta var
  • m245


  • Tipi: Klima Parçaları

modname = ckeditor ben. giriş
\\
ihtiyaçlarına göre yüksek hassasiyetli analog sinyal edinimi ve onun uygulama yönü, bu çift yüksek hızda 12bit geliştirmiştir EDA çift AD modülü (65 MSPS) AD9226. dayalı bu yükseltildi FPGA modülü doğrudan bağlayın veya CPLD çekirdek kurulu multipleks oluşturmak için yüksek hızlı sinyal edinimi ve veri işleme uygulama sistemi.
genişleme kurulu bağımsız IO arayüzü kullanır ve FPGA çekirdek kurulu bağlamak için, ve 2 yönlü bağımsız çalışmak. uyum amacıyla, sıfır geçiş algılama sinyal, ön-uç devresi buna göre ele alınmalıdır. yüksek hız ile yüksek hassasiyetli AD8065 dönüşüm (-5 V + 5 V için), dönüşecek bir voltaj aralığı değeri (1-3 V), ve sonra giriş AD9226 için yüksek hassas 12bit dönüşüm, genişleme kurulu kullanarak DC/DC devre-5 V güç kaynağı. sadece bu şekilde sıfır algılama yapılabilir. ölçme sinyal range±5V). seviye seviye dönüşüm Olduğundan, uyum amacıyla, ±, 5 V giriş sinyali, yani yokluğunda sinyal girişi. yani, 0 V girişi olduğunda, giriş gerilimi AD 2 V olduğunu,-5 V 1 V olduğunu, ve + 5 V 3 V olduğunu. yani bazı kullanıcılar olduğunu yanlış anlamayın 12bit sinyal tüm DC değildir. kullanıcı ihtiyaçları varsa diğer sinyal aralığı ölçmek için, bu kullanışlı operasyonel amplifikatör değiştirmek için değiştirmek için direnç aralığı. biz deneyde talimat kitap ve ilgili ayrıntılı talimatlar hesaplama yöntemi.
tek bir 5 V güç kaynağı kullanarak geliştirme kurulu, 2 * 20PIN aracılığıyla yapabilirsiniz pin (otobüs koltuk) güç kaynağı. biz de bizim saklıdır 5 V güç kaynağı güç through arayüzü J7 pozisyon.
genişleme kurulu üst düzey mühendis tarafından tasarlanmıştır yüksek hızlı dijital yönlendirme prensibi doğrultusunda. hem dijital ve analog güç ve zemin yeterince izole edilmiş ve filtrelenmiş dikkate tüm işlemleri ve onların istikrar. sinyal dalgalanma çok küçük olduğunu, bu yüzden yüksek hassasiyetli sinyal toplama ve analiz için uygundur.
\\
\\
\\
\\
AD modülü boyutu (72.136*54.991mm)
\\
\\
\\
\\
varsayılan teslim 2*20 otobüs yapısı, olumlu bir çift iğne yapısı kaynak istiyorsanız lütfen açıklayınız
\\


  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler